>

Drzwi tarasowe i balkonowe Deceuninck

Drzwi tarasowe i balkonowe w doskonały sposób powiększają przestrzeń pomieszczeń i dostarczają im bardzo dużo naturalnego światła. Dodatkowo łączą wnętrze domu z tarasem czy ogrodem. Oferowane przez nas systemy przesuwne, jedne z najbardziej popularnych obecnie rozwiązań, to gwarancja doskonałego wyglądu, wygody i bezproblemowej obsługi. Dla bardziej tradycyjnych budynków i konserwatywnych użytkowników mamy także doskonałe rozwiązania uchylno-przesuwne czy harmonijkowe.

Systemy podnoszono-przesuwne HST

Drzwi podnoszono-przesuwne Deceuninck ze skrzydłem o głębokości 76mm i współczynnikiem przenikalności cieplnej Uf = 1.3 W/m2, to jedno z najlepszych tego typu rozwiązań na rynku. Lekkość konstrukcji, bogata kolorystyka ram, poczucie przestrzeni i mnóstwo światła to niewątpliwie atuty naszych rozwiązań.

System przesuwny Legend Slide

Uwagę zwraca smukły design systemu Legend Slide, głównie w części stałej – szklenie bezpośrednio w ramie pozwala uzyskać wyjątkowo niski profil. System pozwala też na wykonywanie bardzo dużych konstrukcji, dzięki wyjątkowej sztywności centralnej sekcji. Z kolei dopasowane okucia zapewniają lekkość obsługi.

Systemy uchylno-przesuwne i harmonijkowe

Systemy uchylno-przesuwne i harmonijkowe wykonane są ze standardowych profili okiennych, ale z zastosowaniem specjalnych okuć. Tradycyjne drzwi balkonowe i tarasowe dostępne są w klasycznych wariantach jedno i dwuskrzydłowych, mogą być też dostarczane w różnych kombinacjach stałych, przesuwnych i uchylnych skrzydeł.

Drzwi tarasowe i balkonowe Deceuninck

Drzwi tarasowe i balkonowe w doskonały sposób powiększają przestrzeń pomieszczeń i dostarczają im bardzo dużo naturalnego światła. Mogą pełnić rolę ozdoby każdego budynku, a także łączyć wnętrze domu z tarasem czy ogrodem. Oferujemy drzwi tarasowe HST oraz balkonowe HST w różnych rodzajach. Przesuwne drzwi tarasowe i balkonowe to coraz popularniejsze modele, pozwalające na ciekawe zaaranżowanie wnętrz.

System HST

Oferowane przez nas systemy przesuwne, jedne z najbardziej popularnych obecnie rozwiązań, to gwarancja doskonałego wyglądu, wygody i bezproblemowej obsługi. Dla bardziej tradycyjnych budynków i konserwatywnych użytkowników mamy także doskonałe rozwiązania uchylno-przesuwne czy harmonijkowe. Wszystkie te rozwiązania mają swoje zalety – ważne, aby dopasować je idealnie do danego budynku.

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe HST to innowacyjne rozwiązania, które spełnią oczekiwania i odpowiedzą na indywidualne potrzeby wszystkich, nawet najbardziej wymagających, użytkowników. Drzwi tarasowe przesuwne HST zapewniają wysoki poziom komfortu cieplnego i akustycznego, wyróżnia je łatwa obsługa, stalowe wzmocnienia ram i skrzydeł. System HST to również szeroki wybór oklein i wiele możliwości aranżacji.

Drzwi balkonowe HST

Systemy balkonowe w ofercie Deceuninck są doceniane przez wielu użytkowników na całym świecie, a także przez architektów. Można zdecydować się na najróżniejsze modele, ponadczasowe i zgodne z aktualnymi trendami – m.in. z dużymi przeszkleniami. System HST pozwala na wiele możliwości – zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

Drzwi balkonowe przesuwne to innowacyjne rozwiązanie opracowane przez Deceuninck. Specjalizujemy się w zakresie systemów drzwi tarasowych i balkonowych. To wiele możliwości aranżacji – z naszej oferty dobierzesz idealne drzwi przesuwne balkonowe czy tarasowe do każdego obiektu.

Drzwi balkonowe przesuwne HST


HST to skrót od niemieckiego – w dosłownym tłumaczeniu są to drzwi podnoszono-przesuwne. Drzwi balkonowe przesuwne HST wyróżniają się tym, że mają skrzydło stałe oraz ruchome.
Uniesienie klamki sprawia, że ruchome skrzydło podnosi się i można je przesunąć. W każdej chwili można skrzydło zatrzymać, uzyskując jedynie efekt uchylenia. Przesuwne drzwi balkonowe pozwalają na uzyskanie większych przeszkleń – pozwalają połączyć bezproblemowo dom z ogrodem.
 

Innowacyjne rozwiązania

Deceuninck opracował i oferuje swoim Klientom innowacyjne rozwiązania w zakresie systemów drzwi tarasowych i balkonowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym potrzebom wszystkich użytkowników. Każdy z systemów charakteryzuje się bardzo łatwą obsługą. Wysoki poziom komfortu cieplnego i akustycznego, czyli bardzo dobre parametry izolacyjności uzyskane są dzięki wielokomorowej budowie profili. Dopasowane stalowe wzmocnienia ram i skrzydeł zapewniają maksymalną stabilność wymiarową. Bogata paleta oklein systemu Deceuninck to nieograniczone możliwości aranżacji, dostosowane do stylu każdego obiektu.