>

Systemy okienne PVC / Modernizacje oraz nowe budownictwo

Nasze systemy okienne są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich typów budynków. Deceuninck oferuje szeroką gamę profili dla różnorodnych typów okien PVC, drzwi balkonowych oraz drzwi tarasowych zarówno w budynkach nowych, remontowanych, jak i modernizowanych. Nasze energooszczędne profile okienne gwarantują, że Twoje okna będą naprawdę ciepłe. 

Zapewniamy bardzo szeroki wybór rodzaju, parametrów i kolorystyki okien. Spośród bogatej oferty dopasujesz profile PCV do okien idealnie do swoich potrzeb i zgodnie ze swoim gustem. Postaw na systemy okienne cenione na całym świecie i wybierz markę Decuninck – nasi konsultanci pomogą w doborze idealnego rozwiązania. Zobacz, jakie zalety mają profile okienne PCV – poniżej dowiesz się więcej o tym energooszczędnym i ekologiczny rozwiązaniu.

 

Najlepsze profile okienne

 

Systemy Elegant

Elegant obejmuje 5 projektów skrzydeł, aby zaspokoić każdy gust i styl: Infinity (w 2 wariantach), Abstract, Origin i Grando. To doskonała izolacja termiczna i profile przyjazne środowisku

System Elegant 115

System Elegant 115 został opracowany z myślą o tradycyjnej architekturze niderlandzkiej, z dbałością o ponadczasowy wygląd i optymalne parametry izolacyjności termicznej.

System Elegant Grando

Elegant Grando to tradycyjne wzornictwo pokazujące wszechstronność gamy produktów Elegant. Z wyrazistą przylgą i ramą 84 mm, model jest idealny zarówno do renowacji, jak i nowych projektów budowlanych.

System Vision

System Vision to 5-komorowy system z podwójnym uszczelnieniem, ramą o głębokości zabudowy 76 mm i skrzydłem o głębokości zabudowy 80 mm. W pełni zintegrowany z serią Elegant
 

Okna PVC inwestycją na przyszłość

Ponad 70 procent wszystkich okien montowanych w Polsce to okna plastikowe, wykonane z PVC (często nazywane też oknami PVC). Tak duża popularność profili okiennych z PVC związana jest głównie z bardzo dobrymi parametrami energooszczędności, coraz lepszą jakością, ale także z bardzo szerokim wyborem kolorów i wzorów, a co najważniejsze trwałością i łatwością w konserwacji.
 
Dawniej, dwie, trzy dekady temu uważano, że okna plastikowe (okna PCV) to okna gorszej kategorii z uwagi na niską jakość. Dziś wiemy, że postęp technologiczny sprawił, że PVC jest jednym z najbardziej wszechstronnych materiałów. Żaden z innych surowców nie ma tak doskonałych właściwości, pozwalających na szeroki zakres zastosowania, począwszy od przemysłu spożywczego na sektorze budowlanym kończąc.
 

Okna PVC energooszczędne i ekologiczne


Okna wyprodukowane w oparciu o profile PVC, wbrew obiegowym opiniom są znacznie bardziej ekologiczne, niż inne rozwiązania. Przede wszystkim mogą być poddawane 100% recyklingowi. Ich obróbka jest procesem czystym, niewpływającym niekorzystnie na środowisko naturalne. Profile okienne PVC nie wymagają naruszania naturalnych zasobów surowców naszej planety. Biorąc pod uwagę ich energooszczędne właściwości, wysoką trwałość i stosunkowo niskie koszty wytwarzania są najbardziej optymalnym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Okna PVC z profili okiennych Deceuninck są przykładem, jak technologie wysokiej jakości łączą się z praktycznymi korzyściami i atrakcyjnym designem. Ponieważ okna powinny nie tylko być energooszczędne, ale muszą także dobrze wyglądać.
 
Stolarka otworowa wykonana w systemach okiennych PVC Deceuninck ma do zaoferowania szeroki wachlarz korzyści, nie tylko z ekologicznego punktu widzenia, ale także w zakresie projektowania architektonicznego i efektywności ekonomicznej. Okna plastikowe (PCV) zapewniają skuteczną ochronę przed zimnem, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i hałasem, są bardzo łatwe w utrzymaniu i nie wymagają żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Profile plastikowe


Profile plastikowe wyróżniają się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Mają bardzo dobre parametry izolacyjne, nowoczesny design, poza tym są energooszczędne i ekologiczne – PVC można poddać recyklingowi. Profile plastikowe są wytrzymałe, wygodne w montażu, lekkie i bezproblemowe w codziennej pielęgnacji.