>

Systemy okienne PVC i ALU/ Modernizacje oraz nowe budownictwo

Nasze systemy okienne są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich typów budynków. Deceuninck oferuje szeroką gamę profili dla różnorodnych typów okien PVC, drzwi balkonowych oraz drzwi tarasowych zarówno w budynkach nowych, remontowanych, jak i modernizowanych. Oferujemy także, po rozszerzeniu naszej bogatej oferty, doskonałe profile aluminiowe okienne i drzwiowe. Nasze energooszczędne profile okienne gwarantują, że Twoje okna będą naprawdę ciepłe. 

Zapewniamy bardzo szeroki wybór rodzaju, parametrów i kolorystyki okien. Spośród bogatej oferty dopasujesz profile PCV do okien idealnie do swoich potrzeb i zgodnie ze swoim gustem. Postaw na systemy okienne cenione na całym świecie i wybierz markę Decuninck – nasi konsultanci pomogą w doborze idealnego rozwiązania. Zobacz, jakie zalety mają profile okienne PCV – poniżej dowiesz się więcej o tym energooszczędnym i ekologiczny rozwiązaniu.

 

Najlepsze profile okienne

 

System Elegant

Elegant / Minimalizm, proste linie, elegancja. Wyjątkowy, nowy profil o nagradzanym designie, doskonałej izolacji termicznej, przyjazny środowisku. Odkryj profil PVC, który stanowi alternatywę lub uzupełnienie dla aluminium.

System Elegant 115

System Elegant 115 został opracowany z myślą o tradycyjnej architekturze niderlandzkiej, z dbałością o ponadczasowy wygląd i optymalne parametry izolacyjności termicznej.

System Eforte

Eforte / System okienny z segmentu premium. Tworzy nowe standardy dla energooszczędnej stolarki okiennej. To również niepowtarzalny design, na który składają się idealne proporcje i paleta 40 oklein. 

System Prestige

Prestige / Wysokiej klasy system profili okiennych. Zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy ekologią, wzornictwem a funkcjonalnością, spełniając jednocześnie wysokie standardy wymogów budowlanych.

System Arcade

Arcade / Optymalne połączenie bardzo dobrych parametrów użytkowych oraz estetyki. Dzięki klasycznym kształtom doskonale wpisują się zarówno w budynki o nowoczesnej, jak i tradycyjnej architekturze.

Okna PVC inwestycją na przyszłość

Ponad 70 procent wszystkich okien montowanych w Polsce to okna plastikowe, wykonane z PVC (często nazywane też oknami PVC). Tak duża popularność profili okiennych z PVC związana jest głównie z bardzo dobrymi parametrami energooszczędności, coraz lepszą jakością, ale także z bardzo szerokim wyborem kolorów i wzorów, a co najważniejsze trwałością i łatwością w konserwacji.
 
Dawniej, dwie, trzy dekady temu uważano, że okna plastikowe (okna PCV) to okna gorszej kategorii z uwagi na niską jakość. Dziś wiemy, że postęp technologiczny sprawił, że PVC jest jednym z najbardziej wszechstronnych materiałów. Żaden z innych surowców nie ma tak doskonałych właściwości, pozwalających na szeroki zakres zastosowania, począwszy od przemysłu spożywczego na sektorze budowlanym kończąc.
 

Okna PVC energooszczędne i ekologiczne


Okna wyprodukowane w oparciu o profile PVC, wbrew obiegowym opiniom są znacznie bardziej ekologiczne, niż inne rozwiązania. Przede wszystkim mogą być poddawane 100% recyklingowi. Ich obróbka jest procesem czystym, niewpływającym niekorzystnie na środowisko naturalne. Profile okienne PVC nie wymagają naruszania naturalnych zasobów surowców naszej planety. Biorąc pod uwagę ich energooszczędne właściwości, wysoką trwałość i stosunkowo niskie koszty wytwarzania są najbardziej optymalnym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Okna PVC z profili okiennych Deceuninck są przykładem, jak technologie wysokiej jakości łączą się z praktycznymi korzyściami i atrakcyjnym designem. Ponieważ okna powinny nie tylko być energooszczędne, ale muszą także dobrze wyglądać.
 
Stolarka otworowa wykonana w systemach okiennych PVC Deceuninck ma do zaoferowania szeroki wachlarz korzyści, nie tylko z ekologicznego punktu widzenia, ale także w zakresie projektowania architektonicznego i efektywności ekonomicznej. Okna plastikowe (PCV) zapewniają skuteczną ochronę przed zimnem, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i hałasem, są bardzo łatwe w utrzymaniu i nie wymagają żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych.