>

O nas

Jesteśmy innowacyjną, działającą na całym świecie firmą z jasną misją - tworzymy skuteczne rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa o jak najmniejszym wpływie na środowisko. Produkujemy wysokiej jakości systemy do okien i drzwi PVC oraz systemy tarasowe, elewacyjne i ogrodzeniowe z opatentowanego materiału kompozytowego Twinson. Naszym celem jest tworzenie ponadczasowych produktów, które sprostają przyszłym wymaganiom pod względem estetyki, wydajności i równowagi ekologicznej.

Uwaga!
Firma Deceuninck nie weźmie udziału w targach Fensterbau 2020. Czytaj więcej tutaj.

Kim jesteśmy?

Nazwa firmy podkreśla nasze zamiłowanie do kreatywnego i innowacyjnego łączenia świata zewnętrznego z wnętrzem wszystkich rodzajów budynków i nadawania im spójnego charakteru.

Grupa Deceuninck

Grupa Deceuninck jest jednym z trzech największych graczy w branży stolarki otworowej i systemów budowlanych na świecie. Zatrudnia 3700 pracowników w 91 krajach.

Misja Deceuninck

Poprzez innowacyjne projekty i procesy produkcyjne dostarczamy najbardziej zrównoważone rozwiązania w zakresie systemów okiennych, drzwiowych i budowlanych dla dzisiejszych i przyszłych klientów.