>

Systemy okienne aluminiowe

Decalu: wysokiej jakości aluminium o doskonałych właściwościach izolacyjnych
System Decalu został opracowany zgodnie z innowacyjną i opatentowaną technologią SO EASY. Produkty w ramach tej serii zostały stworzone z myślą o funkcjonalnych, nowoczesnych budynkach o wysokich parametrach użytkowych. Okna są dostępne w pięciu liniach wizualnych:
•             DECALU88 Standard o ponadczasowym klasycznym stylu,
•             DECALU94 Retro dla stylizowanych rezydencji i rustykalnych budynków,
•             DECALU110 Steel w stylu industrialnym,
•             DECALU88 New Steel z nowoczesnym sznytem,
•             DECALU88 Hidden stworzone z myślą o minimalistycznych projektach.
Rozwiązania technologiczne SO EASY oprócz zmniejszenia kosztów skutkują wyższą jakością gotowych wyrobów. Mniejsza liczba elementów i łatwiejszy montaż konstrukcji znacząco eliminują prawdopodobieństwo wystąpienia błędów na etapie wykonawczym, co jednocześnie zapewnia zachowanie parametrów technicznych i wysokiej jakości systemów Decalu.
Wśród najważniejszych wyróżników Decalu, należy wymienić uszczelki zintegrowane z profilami, czas produkcji, który jest krótkszy o połowę, prosty montaż listy przyszybowej, ukryte odwodnienie czy ograniczoną liczbe elementów. Wszystko to w wyjątkowym wyglądzie i smukłej konstrukcji.

Systemy aluminiowe do okien

DECALU 101 SCAND

System ciepłych okien pełno-obrotowych DECALU 101 SCAND, wykonanych w technologii SO EASY, zapewniających komfort termiczny nawet w najbardziej wymagających warunkach klimatycznych.

DECALU 110 STEEL

Wyobraź sobie industrialne wnętrze mieszkalne w budynku starej ceglanej fabryki lub nową kamienicę z elewacją z cegły klinkierowej. Wyobraź sobie oszczędny w formie budynek biurowy połączony z budynkiem produkcyjnym. . 

DECALU 88 HIDDEN

DECALU 88 HIDDEN wykorzystujący opatentowane rozwiązania technologii SO EASY to system z tzw. „ukrytym skrzydłem”. Jest to cecha szczególnie pożądana przez architektów w większych budynkach biurowych i mieszkalnych

DECALU 88 NEW STEEL

System DECALU 88 NEW STEEL w technologii SO EASY umożliwia produkcję okien o charakterystycznym wyglądzie stalowych ramek. Subtelna, dodatkowa linia wizualna wokół profili podkreśla delikatnie zarys okna od zewnątrz.

DECALU 88 OPEN OUT

DECALU 88 OPEN OUT w technologii SO EASY, to system okien wychylnych na zewnątrz. Budowa profili jak i system okuć pozwalają wykonać okno o ciężarze do 180kg.

DECALU 88 STANDARD

Kupując gotowe okna wykonane w systemie DECALU 88 STANDARD, opartym na wyjątkowej technologii SO EASY, klient otrzymuje najciekawszy wygląd w porównaniu do klasycznych rozwiązań rynkowych oraz najwyższy komfort użytkowania i konserwacji okien.

DECALU 94 RETRO

System DECALU 94 RETRO w technologii SO EASY to wizualne nawiązanie do okien drewnianych w stylu retro. Jeszcze w ubiegłym wieku okna drewniane stanowiły większość montowanej stolarki w budynkach.