>

Systemy tarasowe Twinson

Twinson, produkowany z chronionego patentem kompozytu drewna i doskonałej jakości PVC, jest idealnym rozwiązaniem na piękny, funkcjonalny taras. System ten idealnie nadaje się na wykonanie efektownej werandy, bezpiecznej obudowy basenu, balkonów, tarasów dachowych. Deski Twinson nie tylko pięknie wyglądają, są bardzo funkcjonalne, ale także są w pełni ekologiczne i podlegają w 100% recyklingowi. „W zgodzie z naturą” to hasło w pełni oddające charakter systemów Twinson.
 

Tarasy Twinson

Twinson to technologia o szerokim zastosowaniu. Doskonale sprawdza się przy zabudowie tarasów, podestów, ścieżek ogrodowych oraz ogrodzeń. Dzięki szerokiej gamie naturalnych kolorów idealnie wkomponuje się w stylistykę każdej przestrzeni.

Twinson ekologicznie

Twinson stanowi przyjazną dla środowiska alternatywę dla drewna egzotycznego pochodzącego z zagrożonych lasów tropikalnych. Drewno stosowane do jego produkcji pozyskiwane jest z drzew, które posiadają atest PEFC, czyli pochodzą z lasów objętych międzynarodowym programem zrównoważonej gospodarki zasobami leśnymi. Twinson może być poddany w 100% recyklingowi i ponownie wykorzystany. Nie zawiera kadmu i ołowiu.