Systemy uchylno-przesuwne i harmonijkowe

Mechanizm składania w systemach harmonijkowych pozwala na otwarcie niemal całej przeszklonej powierzchni. W jednej ościeżnicy można umieścić do 7 skrzydeł składających się harmonijkowo na jedną lub drugą stronę (możliwe są także rozwiązania częściowe - w dowolnych kombinacjach). Elementy skrzydła mogą być składane w różny sposób w zależności od projektu. Możliwe jest również zastosowanie funkcji uchylnej w jednym skrzydle (przy odpowiedniej kombinacji skrzydeł).

Specyfikacja techniczna

  • Dostępna technologia 5-komorowa (system Arcade) i technologia 6-komorowa (system Prestige i Eforte)
  • Głębokość zabudowy: 71mm, 76mm, 84mm
  • Szklenie o grubości od 6 do 56mm
  • Maksymalna wielkość skrzydła 2,50m do klejenia
  • Progi standardowe i płaskie (bezbarierowe)
  • Bogata paleta 40 oklein

Próg bez barier

Easystep to nowatorski system, dzięki któremu wysokość progu w drzwiach zostaje zredukowana, dosłownie, do zera i jest na tym samym poziomie, co podłoga. Możemy go zastosować zarówno w przypadku drzwi balkonowych jak i wejściowych. Dzięki specjalnej technologii, rozwiązanie to zapewnia stuprocentowa szczelność i chroni nas zarówno przed deszczem jak i podmuchami wiatru (Uf = 1,8 W/m2K). Dzięki specjalnym zaczepom, jest również odporne na włamania.
Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.plaskiprog.pl

Wskazówki i porady

Porady dotyczące zakupu okien

Przeczytaj, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze okien i jakie parametry brać pod uwagę. Przygotowaliśmy zestawienie przydatnych informacji, które pomogą w optymalnym doborze produktów.

Porady dotyczące zakupu tarasów

Jak wybrać odpowiedni taras, jako o niego dbać i dlaczego nasze tarasy Twinson są przyjazne naturze? Wszystko to jest opisane w tej sekcji.