>

Grupa Deceuninck

Producent profili okiennych

 

Grupa Deceuninck jest jednym z trzech największych producentów na świecie systemów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych oraz systemów budowlanych. Prowadzi działalność w 91 krajach i zatrudnia 3700 pracowników. Grupa Deceuninck jest notowana na giełdzie papierów wartościowych.

 

Deceuninck – nasza działalność jest zrównoważona

 

Deceuninck oferuje produkty pozostające w zgodzie z ideą zrównoważonego budownictwa. Ich produkcja oparta jest na technologii wytłaczania PVC (profile okienne i drzwiowe) oraz opatentowanej technologii kompozytowej (systemy budowalne: tarasowe, ogrodzeniowe, elewacyjne). Deceuninck jest inicjatorem wielu inicjatyw na rzecz ponownego wykorzystania produktów z PVC.

 

Zdajemy sobie sprawę, że cała nasza działalność wiąże się też z bardzo dużą odpowiedzialnością za środowisko. Jesteśmy społecznie odpowiedzialnym producentem profili okiennych PVC. Naszym priorytetem jest, by każdy etap naszej pracy był zgodny z ideą zrównoważonego budownictwa.

Producent profili okiennych – ponadczasowe rozwiązania

 

Jako czołowi producenci profili okiennych od lat odpowiadamy na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Nasze rozwiązania są ponadczasowe i spełniają oczekiwania Klientów na całym świecie. Wszystkie oferowane przeze nas produkty mają żywotność ponad 50 lat, wszystkie mogą być poddane recyklingowi i wykorzystane ponownie w procesie produkcji.

Grupa Deceuninck podzielona jest na trzy regiony – Europa, Ameryka Północna oraz Turcja i rynki wschodzące.