>

Kim jesteśmy?

Deceuninck jest jednym z największych na świecie producentów systemów profili PVC do produkcji stolarki otworowej oraz systemów tarasowych i elewacyjnych w technologii kompozytowej, który może poszczycić się ponad 75-letnim doświadczeniem. W produkcji wykorzystujemy recykling, dzięki czemu firma określana jest mianem przyjaznej dla środowiska.


Tworzymy i rozwijamy technologie produkcji z PVC i materiałów kompozytowych. W naszych fabrykach przeprowadzamy pełne procesy produkcyjne - od wstępnego projektu produktu, poprzez jego testy laboratoryjne, aż po wytłaczanie i okleinowanie. Dzięki naszym zaawansowanym technologicznie produktom łączymy w kreatywny i innowacyjny sposób świat zewnętrzny z wnętrzem wszystkich rodzajów budynków. Nasze profile do produkcji stolarki otworowej i produkty budowlane są oceniane, nie tylko przez ekspertów, ale i swoich użytkowników, jako jedne z najlepszych na świecie.
 
W Polsce działamy od 1993 roku. Nasze produkty zdobyły uznanie wśród producentów stolarki otworowej, jak i użytkowników głównie dzięki bardzo wysokiej jakości. Korzystamy z siły integracji w Grupie Deceuninck, co pozwala na surową kontrolę każdego etapu produkcji.