>

Wybór desek tarasowych Twinson to wybór najwyższej jakości.

W klubie golfowym De Palingbeek w Ieper prezes Dirk Vermunicht postanowił niedawno wzbogacić strefę gastronomiczną o nowy taras. Wybrał wysoką jakość i atrakcyjny wygląd desek tarasowych Character Massive marki Twinson. Montaż desek zlecił Preferowanemu Instalatorowi, Kevinowi Togherowi (Togher Terrassen).

Kevin wyjaśnia, jak przebiegała instalacja tarasu: - Ze względu na różnicę poziomów w kilku miejscach budowa tarasu stanowiła poważne wyzwanie. Aby zaoferować optymalną jakość, wykorzystaliśmy pełną gamę produktów Twinson w celu utworzenia podbudowy.

Najlepszy belgijski produkt
Jakie zdaniem Kevina są najważniejsze zalety desek tarasowych Twinson? - Całkowicie popieram zrównoważony i ekologiczny charakter marki Twinson. Ważny jest również fakt, że możemy pracować przy użyciu produktów wytwarzanych w Belgii. Jakość jest doskonała, a moi klienci – np. z branży gastronomicznej – są zachwyceni naturalnym wyglądem desek tarasowych oraz ich odpornością na zużycie. Oczywiście ważną zaletą jest także łatwość instalacji.

Efektywne rozmieszczenie
- Dzięki produktom Twinson możemy przeprowadzić instalację znacznie szybciej niż zwykle – Kevin wie to z własnego doświadczenia. - Różne profile pomocnicze i przedłużenia sprawiają, że możemy „bawić się” wysokościami tarasów. A oszczędność czasu jest jak najbardziej mile widziana zarówno wśród instalatorów, jak i klientów końcowych.

Zrównoważone i ekologiczne
W swoich usługach Kevin w logiczny sposób uwzględnia także aspekty zrównoważonego rozwoju i ekologii: - Ograniczam moją ofertę do dwóch produktów, aby pozostało mi jak najmniej zapasów resztkowych. Pozostałości po piłowaniu mogę zawsze zwrócić do firmy Deceuninck, gdzie są poddawane recyklingowi i tworzą nowy surowiec. TOGHER TERRASSEN Menedżer: Kevin Togher

thumbnail_de-palingbeek6.jpg
thumbnail_Afgewerkt2.jpg
thumbnail_B-GDB44845c.jpg

▪ Siedziba w Roeselare, Belgia
▪ Od 2019 specjalizuje się w budowie elewacji i tarasów
▪ Dla firm oraz dla osób fizycznych
▪ Preferowany Instalator firmy Deceuninck
▪ www.togher.eu

Tekst przy zdjęciach:
Produkty Twinson mają certyfikat BRoof (t1), co oznacza, że nadają się do instalacji na tarasach dachowych. Deski tarasowe Twinson są produkowane w Belgii, mają naturalny wygląd i są bardzo odporne na zużycie.