>

Twinson Wall Premium / Nowoczesne elewacje

Wykończenie fasady nadaje domowi charakteru i stylu, a jej remont zawsze wiąże się z dużymi kosztami. Dlatego warto wybrać przemyślane rozwiązania, które sprawią, że elewacja będzie piękna i trwała przez wiele lat. Deszcz, śnieg, promienie UV i zmienne temperatury to czynniki, które potrafią w krótkim czasie zniszczyć najtwardsze nawet gatunki drewna zamontowanego na elewacji.
 
Nowoczesne systemy elewacyjne Twinson dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych. Wraz z systemami tarasowymi Twinson pozwalają na spójną i ciekawą architektonicznie aranżację przestrzenni. Twinson to technologia, która powstała z troski o nasze środowisko naturalne. Deski kompozytowe mogą być w pełni poddane recyklingowi i ponownie wykorzystane. Do produkcji materiału Twinson wykorzystywana jest szybko rosnąca sosna, przez co ograniczamy wycinkę lasów tropikalnych. Wyjątkowe właściwości systemów elewacyjnych Twinson gwarantuje znak jakości Niemieckiego Instytutu VHI.
 

Elewacja Twinson

Nowoczesne systemy elewacyjne Twinson dostępne są w 3 uniwersalnych wersjach kolorystycznych. Uwagę zwracają też estetyczne detale wykończeniowe, jakie posiadają nasze elewacje systemowe. Wraz z systemami tarasowymi Twinson pozwalają na spójną i ciekawą architektonicznie aranżację przestrzenni. Elewacja Twinson to kompozyt drewna i PVC – wyjątkowo wytrzymały i trwały, dzięki czemu nie potrzebuje ona konserwacji i pozostaje funkcjonalna oraz piękna na długie lata.

Elewacje systemowe Twinson – ekologiczne rozwiązania 

Twinson to technologia, która powstała z troski o nasze środowisko naturalne. Deski kompozytowe mogą być w pełni poddane recyklingowi i ponownie wykorzystane. Do produkcji materiału Twinson wykorzystywana jest szybko rosnąca sosna, przez co ograniczamy wycinkę lasów tropikalnych. Wyjątkowe właściwości systemów elewacyjnych Twinson gwarantuje znak jakości Niemieckiego Instytutu VHI.
Nowoczesne elewacje Twinson to piękno i komfort, z których możesz cieszyć się przez wiele lat.
 

Specyfikacja techniczna

 •  Niewidoczne połączenie na wpust i pióro
 •  Estetyczne detale wykończeniowe
 •  Dostępny w 3 naturalnych kolorach desek
 •  Certyfikat PEFC

Montaż

 •  Bardzo łatwy i szybki montaż
 •  Estetyczne wykończenia dzięki odpowiednim profilom wykończeniowym
 •  Systemowe łączniki montażowe
 •  Profile wykończeniowe z wentylacją
 •  Możliwość zintegrowania z systemem dociepleń
 •  Możliwość montażu na ścianach i podbitkach
 •  Łatwy montaż w pionie i poziomie

Jakość

 •  Profile wykończeniowe z materiałów najwyższej jakości
 •  Doskonała odporność na działanie warunków atmosferycznych, dzięki zastosowaniu kompozytu drewna
 •  System wielokomorowych desek zapewnia bardzo dobrą stabilność wymiarową
Zobacz dodatkowe parametry
Specyfikacja techniczna

Kolorystyka

System elewacyjny Twinson Wall Premium dostępny jest w trzech atrakcyjnych, uniwersalnych i ponadczasowych kolorach. Dzięki temu elewacja pozostaje przez wiele lat atrakcyjna i niezależnie od obowiązujących trendów, efektowna.
Kolorystyka

Przemyślane rozwiązanie elewacyjne

Twinson Wall Premium to kompozyt drewna i PVC, który cechuje się wyjątkową trwałością, dzięki czemu elewacja nie wymaga konserwacji i mimo upływu lat pozostaje wciąż piękna i funkcjonalna. Twinson Wall Premium to również kompleksowe rozwiązania montażowe zapewniające specjalistyczne profile wykończeniowe (uwzględniające konieczną wentylację) i opatentowane łączniki, które gwarantują szybki i prawidłowy montaż.
 
Twinson Wall Premium zapewnia wiele profili końcowych dla ram okiennych i połączeń dachowych. Nawet kratki wentylacyjne są zintegrowane z systemem, dzięki czemu powietrze przepływające swobodnie pomiędzy zewnętrzną ścianą i elewacją transportuje wilgoć na zewnątrz, zapewniając jednocześnie komfort i zdrowy klimat wewnątrz budynku.

Przemyślane rozwiązanie elewacyjne

Nieskomplikowany montaż

Twinson Wall Premium to rozwiązanie kompleksowe, przemyślane pod każdym względem, również montażowym. Dzięki specjalistycznym profilom wykończeniowym (uwzględniającym konieczną wentylację) i opatentowanym łącznikom, system jest montowany całkowicie bezproblemowo. Poszczególne elementy elewacyjne są montowane szybko i łatwo dzięki budowie na pióro i wpust - w poziomie lub w pionie.
 

Twinson przyjazny dla środowiska

Do produkcji systemów tarasowych Twinson wykorzystywana jest sosna pochodząca z lasów certyfikowanych PEFC (lasów objętych międzynarodowym programem zrównoważonej gospodarki zasobami leśnymi). Las sosnowy jest szybko odnawialny, dlatego możemy śmiało powiedzieć, że korzystamy z drewna przyjaznego dla środowiska. Dodatkowo Twinson nadaje się w pełni do recyklingu. Jest też materiałem bardzo bezpiecznym nawet dla dzieci. Uzyskał certyfikat zgodności z normą dla zabawek (EN 71-3).
Twinson przyjazny dla środowiska

Do pobrania

Wskazówki i porady

Porady dotyczące zakupu okien

Przeczytaj, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze okien i jakie parametry brać pod uwagę. Przygotowaliśmy zestawienie przydatnych informacji, które pomogą w optymalnym doborze produktów.

Porady dotyczące zakupu tarasów

Jak wybrać odpowiedni taras, jako o niego dbać i dlaczego nasze tarasy Twinson są przyjazne naturze? Wszystko to jest opisane w tej sekcji.