System okienny Elegant /

Doskonała technologia z pionierskim wzornictwem

System eleganckich profili o wyjątkowych właściwościach użytkowych. Doskonała wartość izolacji termicznej Uf 0,93 w / m2k i niska głębokość profilu wynosząca zaledwie 76 mm gwarantują maksymalny efekt zarówno w nowych budynkach, jak i tych remontowanych. W procesie produkcji profili wykorzystywany jest przyjazny dla środowiska materiał z recyklingu EcoPowerCore. W rezultacie Elegant ustanawia także nowe standardy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

Dzięki wąskiemu, smukłemu wyglądowi w połączeniu z sześciennym, kątowym systemem listew przyszybowych Elegant to zupełnie nowa generacja designerskich okien. Od strony wizualnej okna aluminiowe praktycznie wyglądają tak samo - oba nadają domom stylowy, elegancki, nowoczesny wygląd. Z tego powodu system jest praktyczną, ekologiczną alternatywą lub uzupełnieniem dla okien aluminiowych.

Więcej o systemie Elegant

Specyfikacja techniczna Elegant

 • Głębokość zabudowy 76mm: najwyższe parametry izolacji termicznej zapewniające znaczącą redukcję kosztów ogrzewania
 • Technologia 6-komorowa: doskonała izolacja termiczna / wartość Uf=0,93 W/m²K
 • Możliwość szklenia do 70mm: możliwość zastosowania bardzo szerokich pakietów szkleń o doskonałych parametrach izolacji termicznej i akustycznej (szyby dźwiękochłonne)
 • Standard domu pasywnego można skutecznie osiągnąć przy normalnym potrójnym oszkleniu
 • Rowek okuciowy 13mm: możliwość montażu specjalnych okuć antywłamaniowych
 • Jednostopowa listwa przyszybowa ułatwiajaca montaż
 • Dzięki specjalnej technologii klejenia możliwość produkcji elementów o wysokości do 2,60m
 • Zintegrowane mocowanie profilu słupka ruchomego
 • Izolacja akustyczna do klasy izolacji akustycznej 5
 • Duży wybór wykończenia powierzchni - okleiny o strukturze gładkiej, drewnopodobnej, matowej, metalicznej, opcjonalnie z nakładkami aluminiowymi
Zobacz dodatkowe parametry
Specyfikacja techniczna Elegant

Elegant - nagrodzony design

System Elegant to bardzo innowacyjny i unikalny wygląd profili okiennych z PVC. Wąska, charakterystyczna linia skrzydła i ramy oraz wyjątkowo wąskie przylgi tworzą przełomowy design. Dzięki innowacyjnemu, bardzo nowatorskiemu wyglądowi profili, firma Deceuninck otrzymała za system Elegant już dwie prestiżowe nagrody - German Design Award oraz Red Dot Award.

Elegant-Awards-2019.png

Elegant - nagrodzony design

Elegant - więcej światła

Okna o wyjątkowo cienkich profilach Elegante zapewniają jeszcze więcej światła w pomieszczeniach. Specjalna technologia wklejania szyb umożliwia budowę szczególnie dużych, a jednocześnie stabilnych i bezpiecznych okien, dzięki którym możemy pięknie nasłonecznić wnętrza. Duże okna tworzą jasną przestrzeń i tym samym przyjazną atmosferę w domu.

 
Elegant - więcej światła

Elegant - inwestycja w zrównoważony rozwój

W procesie produkcji profili Elegant wykorzystywany jest nasz specjalny materiał otrzymywany z recyklingu - EcoPowerCore. Materiał pierwotny przetwarzany jest w naszym nowym, zaawansowanym technologicznie zakładzie recyklingu w Diksmuide w Belgii. Każdy kilogram odzyskanego PCV pozwala zaoszczędzić do 2 kg emisji CO2. W rezultacie Elegant ustanawia także nowe standardy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.
Najwyższa jakość, lepsze właściwości mechaniczne - wszystko bez żadnych kosztów, Elegant pomaga również chronić środowisko naturalne.
Elegant - inwestycja w zrównoważony rozwój

Szeroka gama kolorów

 • 50 kolorów folii, aby zaspokoić oczekiwania Klientów
 • Specjalne trendy kolorów dla futurystycznych okien
 • Duży wybór nowoczesnych wzorów folii w odcieniach szarości
 • Korpusy w kolorze antracytu gwarantują 100% wygląd aluminium
Szeroka gama kolorów

Do pobrania

Wskazówki i porady

Porady dotyczące zakupu okien

Przeczytaj, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze okien i jakie parametry brać pod uwagę. Przygotowaliśmy zestawienie przydatnych informacji, które pomogą w optymalnym doborze produktów.

Porady dotyczące zakupu tarasów

Jak wybrać odpowiedni taras, jako o niego dbać i dlaczego nasze tarasy Twinson są przyjazne naturze? Wszystko to jest opisane w tej sekcji.