>

Gala Liderów Rynku Stolarki 2015

W warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyło się kolejne spotkanie biznesowego klubu Forum 100 połączone z wręczeniem Certyfikatów dla Liderów Rynku Stolarki 2015 w 19 segmentach. Partnerem marytorycznym Gali była firma Inoutic, a jedną z prezentacji poprowadził CEO Grupy Deceuninck/Inoutic, Tom Debusschere.


Tom Debusschere, Przewodniczący EPPA i CEO Grupy Deceuninck oraz Artur Paździor, Dyrektor Zarządzający Regionem Środkowej i Wschodniej Europy podczas wystąpienia na temat kierunków 
rozmowju branży okiennej w perspektywie kolejnych 10 lat

Uroczystość poprzedziła prezentacja wyników sprzedaży okien i drzwi w I półroczu br., którą przygotowali specjaliści z Centrum Analiz Branżowych. Pokazali oni również prognozy dla tej branży na cały rok 2015 oraz na kolejny sezon: spodziewana jest dalsza poprawa sprzedaży zarówno na rynku krajowym, jak i w eksporcie. Gościem specjalnym Forum 100 był Przewodniczący Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Profili PVC, Pan Tom Debusschere, który ukazał zebranym europejskie perspektywy przed jakimi stoi cała branża okienno-drzwiowa w najbliższych latach. Potwierdził jednocześnie, że polscy producenci są ważnymi graczami na tym rynku, a ich dokonania budzą szacunek i uznanie na całym świecie. Z całą pewnością – zakończył swoje wystąpienie – Polacy są liderem eksportu okien na naszym kontynencie.