>

Artur Paździor Dyrektorem Regionu Centralnej i Wschodniej Europy

Artur Paździor wszedł do Rady Dyrektorów grupy Deceuninck, będącej właścicielem marki Inoutic, obejmując stanowisko Dyrektora Regionu Centralnej i Wschodniej Europy. Grupa Deceuninck jest drugim co do wielkości produkcji dostawcą tworzywowych systemów okiennych na świecie. W Regionie Centralnej i Wschodniej Europy firma posiada zakłady produkcyjne pod Poznaniem oraz w niemieckim Bogen, skąd produkty pod marką Inoutic trafiają na pozostałe rynki europejskie.

Artur Paździor jest absolwentem Politechniki Poznańskiej o specjalności przetwórstwo tworzyw sztucznych, ukończył również studia MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu i Trent University w Nottingham. Karierę rozpoczynał w firmie Wavin, gdzie pełnił między innymi funkcję Członka Zarządu, Dyrektora Produkcji oraz Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. Następnie zarządzał  jedną ze spółek portfelowych funduszu private equity Riverside Company. Ostatnie lata przed rozpoczęciem pracy w grupie Deceuninck był Dyrektorem Generalnym Unipetrol RPA, największej firmy petrochemicznej w Czechach. W grupie Deceuninck pracuje od maja 2014 roku, najpierw jako Dyrektor Zarządzający Inoutic Polska, a od marca tego roku jako członek Rady Dyrektorów odpowiedzialny za markę Inoutic oraz Region Centralnej i Wschodniej Europy. 

Moim celem jest wzmocnienie pozycji rynkowej oraz  postrzegania marki Inoutic w Centralnej i Wschodniej Europie. Za wcześnie, aby mówić o szczegółach naszych planów, ale z pewnością nasi obecni oraz przyszli Klienci będą wkrótce bardzo pozytywnie zaskoczeni."

apo