>

Drzwi wejściowe Deceuninck

Systemy drzwiowe Deceuninck dostępne są w różnych wersjach, oferując ogromny wybór wzorów, a także szeroką paletę kolorystyczną. Dzięki najróżniejszym możliwościom wykończeniowym (m.in. wykończenia ze szkła bądź paneli aluminiowych) drzwi Deceuninck doskonale wkomponują się w każdy styl architektoniczny.
 

Drzwi wejściowe Elegant

System drzwi wejściowych Elegant zapewnia doskonałą izolację termiczną
(współczynnik Ud do = 0,69 W / m²K) oraz wyjątkowo elegancki, nowoczesny design. System jest wyposażony we wszystkie aktualne zabezpieczenia i może być łączony z najszerszą gamą paneli o głębokości do 67 mm. Jest częścią kolekcji doskonale komponuje się z systemami okiennymi Elegant.

Drzwi wejściowe Eforte

Drzwi typu Premium o głębokości zabudowy 84 mm i bardzo wytrzymałej konstrukcji. Doskonałe parametry, termoizolacyjność na poziomie Ud 0,8 W/m2K i elegancki wygląd to najważniejsze cechy systemu Eforte. System drzwiowy Eforte dostępny jest także z całkowicie płaskim progiem.

Drzwi wejściowe Prestige

Doskonałe drzwi o głębokości zabudowy 74mm i wytrzymałej konstrukcji. Wysokie parametry, termoizolacyjność i klasyczny wygląd to najważniejsze cechy systemu Prestige.

Drzwi wejściowe Arcade

Drzwi o klasycznym wyglądzie i konstrukcji, o głębokości zabudowy 71mm. Profile drzwiowe Arcade to synonim niezawodności. Wieloletnie testowanie profili drzwiowych nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Solidna konstrukcja i wytrzymałość drzwi wejściowych

Drzwi zewnętrzne powinny być przede wszystkim solidne i trwałe, ponieważ ich zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej ochrony przed włamaniem oraz zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Systemy profili Deceuninck przeznaczone do produkcji drzwi zewnętrznych cechują się bardzo dobrymi parametrami izolacji termicznej i akustycznej, jak również wyjątkową wytrzymałością. Sto tysięcy cykli otwierania / zamykania, na jakie są przygotowane drzwi zewnętrzne Deceuninck (drzwi zewnętrzne PCV) przekłada się na ich wieloletnie bezproblemowe użytkowanie. Dodatkowo, rama drzwi wzmocniona specjalnymi stalowymi narożami, jest jeszcze bardziej sztywna i zabezpiecza drzwi przed deformacjami. Wysoki poziom ochrony przed włamaniem zapewnia możliwość wyposażenia drzwi wejściowych w różne typy zamków.