Zapraszamy na targi Fensterbau Frontale 2018

Co dwa lata w Norymberdze w Niemczech mają miejsce światowe targi okien, drzwi i fasad "Fensterbau Frontale". Inoutic oczywiście także będzie obecny w tegorocznej edycji, która odbywa się w dniach 21-24 marca. Znajdziecie nas w hali nr 6 na stoiskach 203 i 302. Czekamy na Was.

W tym roku na Fensterbau Frontale zaprezentujemy nową serię profili okiennych Elegante, która powstała w oparciu o głosy partnerów biznesowych firmy, zebrane podczas poprzedniej edycji Targów, oraz nowo opracowany system rolet PROtex 2.0, którego jedną z głównych zalet jest szybki, łatwy i bezproblemowy montaż. Oba rozwiązania podkreślają idee partnerstwa firmy: menedżerowie produktu z Inoutic opracowali te innowacje w ścisłej współpracy z klientami i partnerami rynkowymi.

Odwiedzający, na prawie 700m2, odkryją również zupełnie nową koncepcję stoiska, ukierunkowaną na otwartą komunikację. Przestronne, jasne powierzchnie wystawowe, kilka sal konferencyjnych do prywatnych rozmów oraz wiele wygodnych miejsc do spotkań, ze strefą cateringową tuż obok, z pewnością zachęcą naszych gości do odwiedzenia nas i pozostania dłużej.