Wzmocnienie termiczne Inoutic wyróżnione na XX Konwencie Stolarki

Konwent Stolarki to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych. Od trzech lat jego częścią jest program „Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki”, którego celem jest promowanie oraz upowszechnianie przełomowych i wyjątkowych rozwiązań w branży dostępnych na terenie Polski i Europy.
 

W tym roku organizatorzy wyróżnili najnowsze rozwiązanie od Inoutic – nowatorskie wzmocnienie termiczne. Jest to unikalne rozwiązanie kompozytowe, otrzymane w wyniku połączenia trzech elementów: twardego PVC na powierzchni oraz rdzenia wykonanego ze spienionego PVC, zbrojonego stalą. Najważniejszą cechą wzmocnienia technicznego jest poprawa parametrów cieplnych okna (przy zastosowaniu wzmocnienia współczynnik Uf ulega zmniejszeniu z 0,95 W/m2K na 0,89 W/m2K). Co ważne, wzmocnienie nie wpływa na gabaryty okien, ponieważ jest zastosowane tylko w ramie. Dzięki temu maksymalne wymiary skrzydeł nie ulegają zmianie.
 

Przyznane nam wyróżnienie to dla nas potwierdzenie, że oferowane przez nas rozwiązania odpowiadają na potrzeby klientów i wpływają na rozwój branży budowlanej.

Więcej o wzmocnieniu termicznym Inoutic można przeczytać na stronie: www.wzmocnienietermiczne.pl