>

Relacja z 2-dniowego szkolenia DecademiaTwinson

Wydarzenie #DecademiaTwinson dobiegło końca. Dziękujemy za intensywne i bogate w wiedzę szkolenie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Przez dwa dni specjaliści zajmujący się sprzedażą oraz instalacją desek tarasowych Twinson mieli okazję zgłębiać tajniki swojego fachu. Naszym gościom i zarazem Partnerom udało się zdobyć cenne i praktyczne wskazówki.
Mariusz Spychała, menedżer ds. sprzedaży w firmie Deceuninck i opiekun regionalny dla Polski Północnej, szczegółowo omówił korzyści płynące z zastosowania systemów tarasowych Twinson oraz przedstawił aktualną ofertę produktów.
Natomiast Sławomir Komorowski, także menedżer ds. sprzedaży w Deceuninck, odpowiedzialny za Polskę Południową, podzielił się wiedzą na temat inspirujących projektów tarasów i balkonów wykonanych z desek Twinson. Zwrócił też uwagę na najczęściej występujące błędy montażowe.
Szkolenie zakończyły warsztaty praktyczne, który były dla uczestników szansą na możliwość samodzielnego montażu tarasu przy użyciu innowacyjnego systemu Twinson Click.
Dziękujemy wszystkim Partnerom za aktywny udział i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne projekty tarasowe. Mamy nadzieję, że zbliżający się sezon będzie dla Was okresem wielu udanych realizacji.

decademia-2024-1.jpgdecademia-2024-2.jpgdecademia-2024-3.jpgdecademia-2024-4.jpgdecademia-2024-5.jpgdecademia-2024-6.jpg