>

Nowy Dyrektor Sprzedaży w Inoutic/Deceuninck

Z początkiem września Grzegorz Federowicz objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Inoutic/Deceuninck. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za wszystkie działania sprzedażowe w Polsce, Białorusi, na Ukrainie i krajach bałtyckich.

Grzegorz posiada blisko z 13-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży głównie w branży materiałów budowlanych i surowców chemicznych. Dotychczas zajmował między innymi stanowisko dyrektora sprzedaży (DIY) w Caparol Polska. Odpowiadał za sprzedaż i komunikację na rynkach inwestycyjnym, dystrybucyjnym jak i nowoczesnym.

W trakcie swojej pracy Grzegorz realizował na przykład kampanie wdrożeniowe dla nowych produktów, a także odpowiadał za budowanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi. - Zależy nam na zapewnieniu naszym klientom najwyższego poziomu współpracy. Mamy także ambicje związane z rozwojem sprzedaży na wielu rynkach. Postanowiliśmy powierzyć to zadanie właśnie Grzegorzowi, ponieważ posiada odpowiednie kompetencje kierownicze, interpersonalne oraz wiedzę i doświadczenie. - podsumowuje Radek Slabak Inoutic Chief Commercial Officer.

- Cieszę się, że mogę dołączyć do dynamicznego zespołu rozwijającego sprzedaż w tej części Europy. Naszym głównym wyzwaniem jest zwiększenie udziałów wszystkich linii produktowych Inoutic na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. Wiarygodność w relacjach z partnerami handlowymi firmy oraz stabilna i rodzinna atmosfera wśród pracowników, to duży kapitał Inoutic / Deceuninck Polska - mówi Grzegorz Federowicz.

Grzegorz Federowicz jest absolwentem kierunku Zarzadzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz posiada certyfikat zarzadzania projektami IPMA (International Project Management Association).

Federowicz-Grzegorz2-(1).jpg