>

Maas-Jacobs i Deceuninck: partnerzy w innowacyjności

Gdy mieszkańcy południowej części Noord-Brabant, jednej z dwunastu prowincji Holandii, potrzebują niezawodnego partnera budowlanego, wiedzą, do kogo się zwrócić. Maas-Jacobs to firma rodzinna z siedzibą w Zundert, założona przez ojca i wuja obecnego kierownika, Krisa Maasa.


Fam-Maas-2022-135-min_50.jpg
 

Od momentu założenia ponad 45 lat temu, firma Maas-Jacobs rozwinęła się w odnoszące sukcesy, wszechstronne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 200 osób. Dziś łączy budownictwo, opracowywanie projektów, inwestycje w nieruchomości i produkcję profili okiennych z PVC. 

"Mamy własny dział produkcji, który wytwarza profile, okna i drzwi na rynek B2B i B2C" - wyjaśnia Kris. - "W tym segmencie od wielu lat współpracujemy z firmą Deceuninck, poprzez ich ofertę profili Elegant i Phoenix. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i struktur, możemy zaoferować naszym klientom rozwiązania dla każdego możliwego stylu architektonicznego. Stało się to bardzo ważnym elementem naszego rozwoju."

Nie chodzi jednak tylko o estetyczny wygląd, dodaje Kris - "Profile firmy Deceuninck zajmują czołowe miejsce pod względem zrównoważonego rozwoju i innowacyjności, w tym wytłaczania w pełni przetwarzalnych profili wzmocnionych włóknem szklanym. Deceuninck jest partnerem, który nigdy nie idzie na skróty w kwestii innowacyjnych rozwiązań. Takie podejście doskonale pasuje do naszej własnej strategii biznesowej i misji."MicrosoftTeams-image.png
 

Maas-Jacobs to holenderska firma budowlana, która również produkuje i sprzedaje profile okienne z PVC.

 

Oferują rozwiązania dla każdego stylu architektonicznego w szerokiej gamie kolorów i struktur dzięki profilom Elegant i Phoenix od Deceuninck.

 

"Znaleźliśmy w firmie Deceuninck partnera, który nigdy nie idzie na skróty w kwestii innowacyjnych rozwiązań."