>

Kalkulator Śladu Węglowego Deceuninck

Zachęcamy firmy do pomiaru i redukcji śladu węglowego za pomocą naszego nowoczesnego narzędzia. Nasz kalkulator jest prosty w obsłudze i dostępny bezpłatnie dla wszystkich partnerów Deceuninck.
Stworzyliśmy go z myślą o firmach z branży okiennej, aby mogły dokładnie ocenić i zredukować swój wpływ na środowisko. Narzędzie to jest zgodne z międzynarodowym standardem Greenhouse Gas Protocol (GHG Protocol), co gwarantuje rzetelność i dokładność obliczeń emisji dwutlenku węgla.
Kalkulator śladu węglowego Deceuninck to nie tylko sposób na monitorowanie emisji, ale również narzędzie wspierające firmy w dążeniu do bardziej zrównoważonej działalności. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, użytkownicy mogą łatwo wprowadzać dane, analizować wyniki i identyfikować obszary, w których możliwe są redukcje.
By dołączyć do grona naszych partnerów i wspólnie z nami budować bardziej zrównoważoną przyszłość, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w pierwszych krokach z kalkulatorem śladu węglowego. Więcej informacji o współpracy można uzyskać, pisząc na deceuninck.polska@deceuninck.com.
Dołączcie do nas i razem zmieniajmy świat na lepsze!

kalkulator-sladu-weglowego.png