>

Drenthe trendsetter w centrum uwagi: SKNN PVC frames

Od ponad ćwierć wieku SKNN PVC frames z holenderskiego miasta Emmen są uznaną marką w regionie Drenthe. Dyrektor zarządzający Martijn Scherpen dużo inwestuje w nowe technologie i oprogramowanie, aby firma – założona przez jego ojca i wujka w 1999 roku – była gotowa na przyszłość razem z Deceuninck. 

Menedżer z drugiego pokolenia, Martijn, przekształcił firmę w zaawansowaną technologicznie firmę zajmującą się przetwarzaniem profili, w której każdego roku realizowanych jest około 1250 projektów dla klientów prywatnych. „Od samego początku firma SKNN koncentrowała się na przetwarzaniu profili z tworzyw sztucznych dla holenderskiego przemysłu budowlanego”, wyjaśnia. „Dzisiaj dysponujemy najnowocześniejszym zakładem do produkcji profili, okien, drzwi i okien przesuwnych z tworzyw sztucznych. Jest on w pełni wyposażony w maszyny i precyzyjne urządzenia, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Niebawem poszerzymy go o kolejny budynek, aby podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej”. 

Ponieważ klienci SKNN Kunststof Kozijnen są coraz bardziej wymagający pod względem izolacji termicznej, firma oferuje im technologię ThermoFibra: innowacyjne profile ze strukturalnymi włóknami szklanymi, które umożliwiają uzyskanie jeszcze wyższych wartości izolacyjnych. „Nasi klienci oraz monterzy są bardzo zadowoleni z technologii ThermoFibra: Okna skrzydłowe ważą mniej, ale nadal oferują podobną wytrzymałość do zbrojenia stalowego. Współpraca przebiega doskonale: z niezawodnym partnerem, takim jak Deceuninck, nigdy nie musimy iść na kompromis przy innowacyjnych produktach i jesteśmy pewni, że zrównoważony rozwój jest zawsze wysoko na liście ich priorytetów”.
fotografie-artikel-met-SKNN_12_15_min.jpg