>

Dlaczego producent EMAC Belgium zdecydowanie stawia na Elegant?

Bracia Luc i Micael Mohymont od 10 lat zarządzają firmą EMAC Belgium, która jest wiodącym producentem okien i drzwi z siedzibą w Jumet. W 2020 roku na targach poznali serię Deceuninck Elegant i od razu dostrzegli, że te innowacyjne profile mogą mieć ogromny potencjał dla ich firmy. „Współpraca z Deceuninck była oczywistym wyborem.” 

EMAC Belgium istnieje od ponad 30 lat i pod przewodnictwem dwóch braci obrała za priorytet zrównoważoną działalność – kierunek, z którego ten duet jest bardzo dumny. EMAC poddaje recyklingowi 100% odpadów z tworzyw sztucznych, wysyłając je do Deceuninck, ogrzewa swoje pomieszczenia firmowe odpadami drzewnymi i uzyskuje 20% niezbędnej energii elektrycznej z 800 paneli słonecznych. Te i inne działania związane z recyklingiem przynoszą widoczne efekty, ponieważ EMAC zmniejszyła liczbę wynajmowanych pojemników na odpady miesięcznie z ośmiu do dwóch. - W EMAC Belgium przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju - mówi Micael. - Jest to wpisane w nasze DNA.
 
Wspólna wizja
 
- Podejście firmy Deceuninck przemówiło do nas - wyjaśnia Micael. - Dla firmy ważna była wizja, którą moglibyśmy propagować w dłuższej perspektywie i projekty, które moglibyśmy wspólnie rozwijać. Połączyła nas nie tylko bliskość geograficzna, ale także nasze wartości. Współpraca z Deceuninck była oczywistym wyborem. Chcemy pozostać pionierami innowacji, dlatego naszą uwagę przykuła seria Elegant. Właściwości techniczne i estetyczne profili Abstract i Infinity robią różnicę. Dlatego nie zawahaliśmy się włączyć produktów tej firmy do naszej oferty.
 
GDB44733c-min.jpg   GDB44788c-min.jpg
GDB44760c-min.jpg