>

Deceuninck w zgodzie z "Circular Future"

Budowanie przyszłości opartej na odnawialnych materiałach i produktach pochodzących z recyklingu, czyli działania zgodne z „Circular Future”, to nasz priorytet. Dzięki współpracy z innowacyjnym ośrodkiem Circular Materials Center (Centrum Materiałów Odnawialnych) w Kortrijk, bierzemy udział w kształtowaniu nowoczesnej gospodarki o obiegu zamkniętym.

Prowincja Flandrii Zachodniej ma charakter bardzo przemysłowy, dlatego dzięki pomocy europejskich i flamandzkich władz, szuka sposobów poprawy i współpracy między różnymi branżami (mechatronika, przemysł spożywczy, tekstylia itd.). W Circular Materials Center spotykają się wszystkie czynniki. Warto wdrażać nowoczesne sposoby na odbudowę gospodarki i sprawienie, by była bardziej ekologiczna.

Poszczególne firmy powinny też napędzać gospodarkę cyrkulacyjną – jednym z takich przykładów jest współpraca Deceuninck oraz Circular Materials Center. Zrównoważone wykorzystanie surowców naturalnych przez Deceuninck to m.in. ponowne przetworzenie i wykorzystanie PVC.

© Video: Provincie West-Vlaanderen 2020

Czytaj więcej: https://lnkd.in/gyYEvuE