>

Deceuninck sponsorem Turnieju Tańca Towarzyskiego Royal Cup 2024 o Puchar Burmistrza Gminy Kostrzyn

Deceuninck z radością po raz kolejny objął patronat nad prestiżowym Turniejem Tańca Towarzyskiego Royal Cup 2024. Mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w tej wyjątkowej imprezie – Turniej Tańca Towarzyskiego Royal Cup 2024 o Puchar Burmistrza Gminy Kostrzyn to ważne wydarzenie dla lokalnej społeczności! 
Turniej zmienił na ten czas Halę Sportową w Kostrzynie Wielkopolskim w arenę rywalizacji, pasji i artystycznej ekspresji.
Dla Deceuninck jest to niezmiernie ważne, aby aktywnie angażować się i wspierać wydarzenia, które są istotne dla wspólnoty lokalnej, a turniej tańca w Kostrzynie stanowi jedno z tych wydarzeń, które łączą ludzi, kulturę i sport. Nasza obecność na tym festiwalu tańca jest wyrazem zaangażowania w rozwój lokalnych inicjatyw i promowanie aktywności kulturalnych.
Jesteśmy niezwykle wdzięczni wszystkim tancerzom i tancerkom za niezapomniane emocje, których nam dostarczyli. Gratulujemy im niesamowitych umiejętności i zaangażowania, które zaprezentowali na parkiecie. Również wyrażamy głęboką wdzięczność Szkole Tańca Dance Center za owocną współpracę i niezwykłe zaangażowanie w organizację tego eventu.

Turniej-Tanca-Towarzyskiego-Royal-Cup-2024-1.jpgTurniej-Tanca-Towarzyskiego-Royal-Cup-2024-2.jpgTurniej-Tanca-Towarzyskiego-Royal-Cup-2024-3.jpgTurniej-Tanca-Towarzyskiego-Royal-Cup-2024-4.jpgTurniej-Tanca-Towarzyskiego-Royal-Cup-2024-5.jpgTurniej-Tanca-Towarzyskiego-Royal-Cup-2024-6.jpgTurniej-Tanca-Towarzyskiego-Royal-Cup-2024-7.jpg