>

Deceuninck aż trzykrotnie wyróżniony certyfikatem Kreator Budownictwa Roku 2021!

W 11. edycji prestiżowego projektu Kreator Budownictwa Roku 2021 Deceuninck otrzymał aż trzy wyróżnienia! Jesteśmy wśród nagrodzonych certyfikatem świadczącym o innowacyjności, kreatywności i przedsiębiorczości cenionymi w branży budowlanej.

Zostaliśmy potrójnie wyróżnieni przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa tytułem #Kreator_Budownictwa_Roku_2021, Systemu Elegant oraz dla Krzysztof Kalita – kierownika Działu Technicznego Wsparcia Klientów i Zarządzania Produktem w Deceuninck.

Deceuninck jest jednym z wiodących producentów profili okiennych i drzwiowych oraz systemów tarasowych. Doceniono też nasz nowoczesny i minimalistyczny system okienny Elegant i jego wkład w rozwój budownictwa. W gronie osób wyróżniających się zaangażowaniem, najlepszą postawą w stosunku do partnerów oraz ambicją znalazł się Krzysztof Kalita, Kierownik Działu Technicznego Wsparcia Klientów i Zarządzania Produktem w Deceuninck Poland.

Potrójne wyróżnienie odebraliśmy 18 listopada 2021 roku na uroczystej gali organizowanej w Warszawie przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Jesteśmy dumni i czujemy się wyjątkowo zaszczyceni, będąc w prestiżowym gronie laureatów wyróżniających się w branży budowlanej. Dziękujemy za docenienie naszej pracy aż trzykrotnie! Każde wyróżnienia to motywacja do dalszych działań, rozwoju oraz pozytywnego wpływu na naszą branżę.  

kreator-(1).png