>

DECALU 88 DOORS

Drzwi DECALU 88 DOORS wykonane w technologii SO EASY w standardzie posiadają przekładkę w opatentowanej technologii „antybimetal”, a dodatkowo - dzięki specjalnym izolatorom- nie ulegają deformacji przy dużym nasłonecznieniu. Technologia ta idealnie sprawdza się z wykończeniem panelowym. Oryginalne mocowanie okuć drzwiowych w izolatorze zapewnia wyjątkowy design oraz wrażenia estetyczne. System drzwi DECALU 88 DOORS jest dostępny w kilku opcjach wizualnych: klasycznej oraz industrialnej: iDECALU 110 STEEL DOORS.

Parametry systemu DECALU 88 DOORS

 • głębokość zabudowy 88 mm
 • max. grubość szklenia 62 mm
 • Uw od 0,7 W/m2*K 
 • złożenie rama + skrzydło 135 mm
 • wysoce energooszczędne drzwi.
 • Współczynnik U drzwi 1200mm x 2500mm ze szkłem dwukomorowym wynosi od 0.7W/m2*K.
 • okucie mocowane w przekładce termicznej
 • przekładkę termiczną w technologii “antybimetal”
 • prostą instalację zawiasów rolkowych oraz nawierzchniowych.
 • brak korozji ogniskowej na styku profili z okuciem.
 • maszynową integrację uszczelek z profilami.
 • estetykę na najwyższym poziomie.
 • wyjątkowy design.
 • szeroki wachlarz linii stylistycznych opartych na tej samej technologii SO EASY.

 
Zobacz dodatkowe parametry
Parametry systemu DECALU 88 DOORS

Referencje /

Referencje dla drzwi frontowych

Duża różnorodność projektowa, wysoka jakość w standardzie, liczne dekory i kolory, to najważniejsze zalety drzwi Deceuninck. Dopasowanie nowych drzwi do swoich potrzeb nie jest żadnym problemem.

System kolorów Deceuninck /

Rozwiązania dla każdego stylu

Deceuninck zapewnia duży wybór kolorów, a co za tym idzie niemal nieograniczone możliwości realizacji, co doskonale odpowiada najnowszym trendom. Okna i drzwi w bogatej kolorystyce dopełniają architekturę budynku i podkreślają wygląd elewacji. Znajdują zastosowanie w nowym budownictwie i przy renowacji budynków mieszkalnych i przemysłowych. Dają duże możliwości aranżacji, dzięki czemu można oryginalnie zaprojektować elewację i nadać budynkom nowy, atrakcyjny wygląd. Kolory można łączyć w różny sposób.
 
Jakość i niezwykle wytrzymałe folie spełniają najwyższe wymagania techniczne i projektowe oraz zachowują oryginalny kolor przez cały okres ich użytkowania. Te wykończenia wykazały wyjątkową odporność na zmiany termiczne i promieniowanie UV. Drzwi są bardzo łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Gama kolorystyczna dostępna dla drzwi jest taka sama dla profili okiennych, rolet kasetowych i drzwi tarasowych czy balkonowych.
 
Kolorowe warianty są podzielone na grupy w zależności od różnych stylów architektonicznych, dzięki czemu można łatwo wybrać odpowiedni kolor, zgodnie z oczekiwaniami.

Trend Colors

Trend Colors to nowoczesne i jednocześnie wyprzedzające modę 4 kolory, o jednolitej strukturze powłoki malarskiej. Szarości i grafity doskonale sprawdzą się w nowoczesnym budownictwie.

Architecture Colors

Paleta 6 kolorów, dedykowana różnym architektonicznym rozwiązaniom. Okleiny Architecture Colors nadają powłoce wygląd aluminium i znajdują zastosowanie w budownictwie prywatnym i publicznym.

Standard Colors

Kolory standardowe obejmują okleiny cieszące się od lat największą popularnością. Eleganckie słoje drewna dostępne w różnych kolorach uzupełniają architekturę komercyjnych i prywatnych budynków.

Timeless Colors

Ponadczasowa paleta barw doskonale komponujących się ze wszystkimi typami budynków, zawiera 11 jednolitych kolorów od bieli i szarości, po czerwienie i błękity, z wyraźną strukturą drewna.

Traditional Colors

Traditional Colors to 12 oklein tradycyjnych, które doskonale imitują szlachetne gatunki drewna w ciepłych, naturalnych kolorach i oddają strukturę drewna.

Konfigurator koloru

Konfigurator koloru to narzędzie umożliwiające optyalny dobór barw. Przeslij zdjęcie swojego domu i zobacz, jak wybrany kolor okien będzie się komponował z dachem i elewacją budynku.

 • System drzwi wejściowych Elegant ThermoFibra Infinity 76 X
 • System drzwi wejściowych Elegant Infinity 76
 • Wskazówki i porady

  Porady dotyczące zakupu okien

  Przeczytaj, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze okien i jakie parametry brać pod uwagę. Przygotowaliśmy zestawienie przydatnych informacji, które pomogą w optymalnym doborze produktów.

  Porady dotyczące zakupu tarasów

  Jak wybrać odpowiedni taras, jako o niego dbać i dlaczego nasze tarasy Twinson są przyjazne naturze? Wszystko to jest opisane w tej sekcji.