>

DECALU 163 SLIDE

Zaprojektowany w technologii SO EASY system drzwi przesuwnych DECALU 163 SLIDE, odpowiadający na wszystkie wyzwania nowoczesnej architektury. 
Eleganckie, niezwykle smukłe profile ram i skrzydeł połączone z olbrzymimi taflami szkła zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz reprezentacyjnych bądź wypoczynkowych. Całkowita, widoczna szerokość słupka wynosi 53- 73 mm. W systemie zastosowano okucia podnoszono-przesuwne, które przenoszą maksymalny ciężar skrzydła 400kg , zapewniając przy tym najwyższy komfort użytkowania. Dzięki rozwiązaniom technologii SO EASY możliwe jest swobodne dobranie linii wizualnej profili do stylistyki budynku.

Parametry systemu DECALU 163 SLIDE

 • głębokość zabudowy 163 mm
 • max. grubość szklenia 58 mm
 • Uw od 0,8 W/m2*K
 • złożenie słupka 53-73 mm
 • złożenie rama + skrzydło 100 mm (niski próg)
 • wysoce energooszczędne drzwi.
 • Współczynnik U dla drzwi 4000mm x 2800mm ze szkłem dwukomorowym wynosi od 0.8W/m2*K
 • dodatkowy system uszczelek izolujący wnętrza budynków od dźwięków i hałasu zewnętrznego, poprawiający szczelność oraz termikę systemu.
 • system występujący w 3 opcjach: jedno, dwu oraz trzy torowej.
 • gwarancja maksymalnego, nieosiągalnego dla innych przesuwek, doświetlenia pomieszczenia – dzięki minimalizacji wymiarów wizualnych profili
 • funkcjonalność i estetykę na najwyższym poziomie, właściwą technologii SO EASY
 • możliwość szklenia od wewnątrz i od zewnątrz dla rozwiązań 1-torowych
Parametry systemu DECALU 163 SLIDE

Referencje /

Referencje dla drzwi frontowych

Duża różnorodność projektowa, wysoka jakość w standardzie, liczne dekory i kolory, to najważniejsze zalety drzwi Deceuninck. Dopasowanie nowych drzwi do swoich potrzeb nie jest żadnym problemem.

System kolorów Deceuninck /

Rozwiązania dla każdego stylu


Deceuninck zapewnia duży wybór kolorów, a co za tym idzie niemal nieograniczone możliwości realizacji, co doskonale odpowiada najnowszym trendom. Okna i drzwi w bogatej kolorystyce dopełniają architekturę budynku i podkreślają wygląd elewacji. Znajdują zastosowanie w nowym budownictwie i przy renowacji budynków mieszkalnych i przemysłowych. Dają duże możliwości aranżacji, dzięki czemu można oryginalnie zaprojektować elewację i nadać budynkom nowy, atrakcyjny wygląd. Kolory można łączyć w różny sposób.
 
Jakość i niezwykle wytrzymałe folie spełniają najwyższe wymagania techniczne i projektowe oraz zachowują oryginalny kolor przez cały okres ich użytkowania. Te wykończenia wykazały wyjątkową odporność na zmiany termiczne i promieniowanie UV. Drzwi są bardzo łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Gama kolorystyczna dostępna dla drzwi jest taka sama dla profili okiennych, rolet kasetowych i drzwi tarasowych czy balkonowych.
 
Kolorowe warianty są podzielone na grupy w zależności od różnych stylów architektonicznych, dzięki czemu można łatwo wybrać odpowiedni kolor, zgodnie z oczekiwaniami.

Profil aluminiowy do drzwi przesuwnych Deceuninck


Profile aluminiowe do drzwi przesuwnych z oferty Deceuninck odpowiadają na oczekiwana najbardziej wymagających klientów. Ich ogromną zaletą jest możliwość stworzenia oryginalnego designu wnętrza.
Są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie odkształcają się, są odporne także na wpływ czynników atmosferycznych. Profil aluminiowy do drzwi przesuwnych to wyjątkowa, smukła estetyka oraz prosty montaż.

System drzwi przesuwnych gwarantuje doskonałe właściwości techniczne, nowoczesne wzornictwo oraz wysoki komfort obsługi. Zajmują bardzo mało miejsca i będą źródłem naturalnego światła i zapewnią dodatkową przestrzeń. Drzwi zewnętrzne przesuwne to oszczędność miejsca i prosta obsługa.
Są bardzo użyteczne, a także uatrakcyjnią zarówno wygląd wnętrza, jak i elewacji. Większe szyby pomogą też przechwycić energię cieplną z zewnątrz – takie rozwiązanie sprawdzi się w nowoczesnym budownictwie pasywnym.
 

Trend Colors

Trend Colors to nowoczesne i jednocześnie wyprzedzające modę 4 kolory, o jednolitej strukturze powłoki malarskiej. Szarości i grafity doskonale sprawdzą się w nowoczesnym budownictwie.

Architecture Colors

Paleta 6 kolorów, dedykowana różnym architektonicznym rozwiązaniom. Okleiny Architecture Colors nadają powłoce wygląd aluminium i znajdują zastosowanie w budownictwie prywatnym i publicznym.

Standard Colors

Kolory standardowe obejmują okleiny cieszące się od lat największą popularnością. Eleganckie słoje drewna dostępne w różnych kolorach uzupełniają architekturę komercyjnych i prywatnych budynków.

Timeless Colors

Ponadczasowa paleta barw doskonale komponujących się ze wszystkimi typami budynków, zawiera 11 jednolitych kolorów od bieli i szarości, po czerwienie i błękity, z wyraźną strukturą drewna.

Traditional Colors

Traditional Colors to 12 oklein tradycyjnych, które doskonale imitują szlachetne gatunki drewna w ciepłych, naturalnych kolorach i oddają strukturę drewna.

Konfigurator koloru

Konfigurator koloru to narzędzie umożliwiające optyalny dobór barw. Przeslij zdjęcie swojego domu i zobacz, jak wybrany kolor okien będzie się komponował z dachem i elewacją budynku.

Wskazówki i porady

Porady dotyczące zakupu okien

Przeczytaj, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze okien i jakie parametry brać pod uwagę. Przygotowaliśmy zestawienie przydatnych informacji, które pomogą w optymalnym doborze produktów.

Porady dotyczące zakupu tarasów

Jak wybrać odpowiedni taras, jako o niego dbać i dlaczego nasze tarasy Twinson są przyjazne naturze? Wszystko to jest opisane w tej sekcji.