DECALU 163 SLIDE

Zaprojektowany w technologii SO EASY system drzwi przesuwnych DECALU 163 SLIDE, odpowiadający na wszystkie wyzwania nowoczesnej architektury. 
Eleganckie, niezwykle smukłe profile ram i skrzydeł połączone z olbrzymimi taflami szkła zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz reprezentacyjnych bądź wypoczynkowych. Całkowita, widoczna szerokość słupka wynosi 53- 73 mm. W systemie zastosowano okucia podnoszono-przesuwne, które przenoszą maksymalny ciężar skrzydła 400kg , zapewniając przy tym najwyższy komfort użytkowania. Dzięki rozwiązaniom technologii SO EASY możliwe jest swobodne dobranie linii wizualnej profili do stylistyki budynku.

Parametry systemu DECALU 163 SLIDE

 • głębokość zabudowy 163 mm
 • max. grubość szklenia 58 mm
 • Uw od 0,8 W/m2*K
 • złożenie słupka 53-73 mm
 • złożenie rama + skrzydło 100 mm (niski próg)
 • wysoce energooszczędne drzwi.
 • Współczynnik U dla drzwi 4000mm x 2800mm ze szkłem dwukomorowym wynosi od 0.8W/m2*K
 • dodatkowy system uszczelek izolujący wnętrza budynków od dźwięków i hałasu zewnętrznego, poprawiający szczelność oraz termikę systemu.
 • system występujący w 3 opcjach: jedno, dwu oraz trzy torowej.
 • gwarancja maksymalnego, nieosiągalnego dla innych przesuwek, doświetlenia pomieszczenia – dzięki minimalizacji wymiarów wizualnych profili
 • funkcjonalność i estetykę na najwyższym poziomie, właściwą technologii SO EASY
 • możliwość szklenia od wewnątrz i od zewnątrz dla rozwiązań 1-torowych
Parametry systemu DECALU 163 SLIDE

Referencje /

Referencje dla drzwi frontowych

Duża różnorodność projektowa, wysoka jakość w standardzie, liczne dekory i kolory, to najważniejsze zalety drzwi Deceuninck. Dopasowanie nowych drzwi do swoich potrzeb nie jest żadnym problemem.

System kolorów Deceuninck /

Rozwiązania dla każdego stylu

Deceuninck zapewnia duży wybór kolorów, a co za tym idzie niemal nieograniczone możliwości realizacji, co doskonale odpowiada najnowszym trendom. Okna i drzwi w bogatej kolorystyce dopełniają architekturę budynku i podkreślają wygląd elewacji. Znajdują zastosowanie w nowym budownictwie i przy renowacji budynków mieszkalnych i przemysłowych. Dają duże możliwości aranżacji, dzięki czemu można oryginalnie zaprojektować elewację i nadać budynkom nowy, atrakcyjny wygląd. Kolory można łączyć w różny sposób.
 
Jakość i niezwykle wytrzymałe folie spełniają najwyższe wymagania techniczne i projektowe oraz zachowują oryginalny kolor przez cały okres ich użytkowania. Te wykończenia wykazały wyjątkową odporność na zmiany termiczne i promieniowanie UV. Drzwi są bardzo łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Gama kolorystyczna dostępna dla drzwi jest taka sama dla profili okiennych, rolet kasetowych i drzwi tarasowych czy balkonowych.
 
Kolorowe warianty są podzielone na grupy w zależności od różnych stylów architektonicznych, dzięki czemu można łatwo wybrać odpowiedni kolor, zgodnie z oczekiwaniami.

Trend Colors

Trend Colors to nowoczesne i jednocześnie wyprzedzające modę 4 kolory, o jednolitej strukturze powłoki malarskiej. Szarości i grafity doskonale sprawdzą się w nowoczesnym budownictwie.

Architecture Colors

Paleta 6 kolorów, dedykowana różnym architektonicznym rozwiązaniom. Okleiny Architecture Colors nadają powłoce wygląd aluminium i znajdują zastosowanie w budownictwie prywatnym i publicznym.

Standard Colors

Kolory standardowe obejmują okleiny cieszące się od lat największą popularnością. Eleganckie słoje drewna dostępne w różnych kolorach uzupełniają architekturę komercyjnych i prywatnych budynków.

Timeless Colors

Ponadczasowa paleta barw doskonale komponujących się ze wszystkimi typami budynków, zawiera 11 jednolitych kolorów od bieli i szarości, po czerwienie i błękity, z wyraźną strukturą drewna.

Traditional Colors

Traditional Colors to 12 oklein tradycyjnych, które doskonale imitują szlachetne gatunki drewna w ciepłych, naturalnych kolorach i oddają strukturę drewna.

Konfigurator koloru

Konfigurator koloru to narzędzie umożliwiające optyalny dobór barw. Przeslij zdjęcie swojego domu i zobacz, jak wybrany kolor okien będzie się komponował z dachem i elewacją budynku.

Wskazówki i porady

Porady dotyczące zakupu okien

Przeczytaj, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze okien i jakie parametry brać pod uwagę. Przygotowaliśmy zestawienie przydatnych informacji, które pomogą w optymalnym doborze produktów.

Porady dotyczące zakupu tarasów

Jak wybrać odpowiedni taras, jako o niego dbać i dlaczego nasze tarasy Twinson są przyjazne naturze? Wszystko to jest opisane w tej sekcji.