>

Profil Elegante z nagrodą Stolarka VIP 2019

Blisko 140 przedstawicieli branży w dniach 21-22 lutego 2019 uczestniczyło w 24 Konwencie Stolarki VIP. Na liście laureatów IV edycji programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2019 znalazła się marka Deceuninck, która została odznaczona statuetką za system profili okiennych Elegante. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Kierownik Działu Obsługi Klienta, Marek Welik.
Marek.jpg
Tegoroczna edycja konwentu pod hasłem Europejskie maszyny i komponenty, polska stolarka, światowa jakość zgromadziła czołowych producentów okien, drzwi i fasad, wiodące salony stolarki otworowej, jak również dostawców komponentów. Mieli oni okazję uczestniczyć w licznych panelach dyskusyjnych, prezentacjach eksperckich oraz towarzyszących eventowi spotkaniach. W ramach dyskusji poruszono zagadnienia ekspansji, pozyskiwania rynków zagranicznych oraz skutecznego wykorzystania ich potencjału. Zwieńczeniem konwentu była uroczystość oficjalnego ogłoszenia wyników IV edycji programu IRBS (Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki) oraz wręczenie okolicznościowych statuetek i certyfikatów poświadczających przyznanie Znaków Jakości. Wśród laureatów znalazła się marka Deceuninck, która wykorzystała innowacyjną technologię i design w swoim najnowszym profilu Elegante.
Innowacja to jeden z filarów naszej misji, towarzyszący nam w procesie projektowania i tworzenia naszych rozwiązań. Cieszymy się więc, że właśnie w tej kategorii, w ramach Programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki system profili Elegante otrzymał wyróżnienie – powiedział Grzegorz Federowicz, Dyrektor Sprzedaży Deceunick Polska. Czujemy dumę i motywację, aby pracować nad kolejnymi innowacjami, które będą docenione nie tylko przez kapitułę Stolarka VIP czy inne kapituły konkursowe, ale przede wszystkim przez naszych klientów – dodał.
Wydarzenie było także doskonałą okazją do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń, a także zapoznania się z nowościami, które oferują zarówno producenci, jak i dostawcy.
Statuetka_-Inoutic1-(1).jpg
Dyplom_Inoutic-(1).png
2018-03-26_15-21-45_Fot-2-B-_XX_Konwent_Stolarki_VIP_relacja_Piotr.jpg